Zpátky na seznam článků

Krajské a senátní volby

Letošní krajské a senátní volby jsou za námi a my bychom chtěli poděkovat všem, kteří k volbám přišli a vyjádřili…

Letošní krajské a senátní volby jsou za námi a my bychom chtěli poděkovat všem, kteří k volbám přišli a vyjádřili svůj názor. Zejména bychom chtěli poděkovat těm, kteří volili kandidáty Občanské demokratické strany, se kterou dlouhodobě spolupracujeme.
 
Naši členové se při těchto volbám zapojili do volební kampaně, několik našich členů i kandidovalo. Všem tak patří poděkování, že skvěle reprezentují naši organizaci. Věříme, že tato zkušenost prohloubí spolupráci.
ODS má nově 99 krajských zastupitelů, což je celkově 2. nejvyšší počet po hnutí ANO a stejný s Piráty. V médiích byla mylně prezentována čísla o šesti procentech ODS, do tohoto čísla nebyly započítány koalice. Aktuální zprávy hovoří o čtyřech hejtmanech, což by mělo být stejný počet hejtmanů za ANO.
 
Změna byla odstartována. Dokončeme ji ve volbách do Poslanecké sněmovny za rok. Je nejvyšší čas dát populistické, marketingové a neschopné vládě sbohem. 
 
V této těžké době bychom Vás chtěli poprosit, abyste důsledně dodržovali vládní nařízení. Chápeme, že je těžké respektovat rozhodnutí nekompetentních členů Vlády, kteří ztratili půdu pod nohama, nicméně nedodržováním nařízení pouze živíme jejich zbabělé útoky na všechny občany naší země. Spolu to však zvládneme.