Podpořte nás

Jakožto nezisková organizace jsme finančně závislí především na finančních prostředcích od soukromých dárců. Podpoříte-li naši činnost finančně či jakoukoliv jinou…

Jakožto nezisková organizace jsme finančně závislí především na finančních prostředcích od soukromých dárců.

Podpoříte-li naši činnost finančně či jakoukoliv jinou formou, pomůžete nám vychovat a zformovat novou generaci mladých lidí přesně v duchu našich zásad a hodnot – tedy takových, které maximalizující individuální svobodu a osobní zodpovědnost. Za tuto pomoc Vám předem srdečně děkujeme.

Nejjednodušším a nejrychlejším způsobem jak finančně podpořit MK je pomocí bankovního převodu na náš účet u Komerční banky:

3383 9021 / 0100

Do pole „zpráva pro příjemce“ prosíme uveďte své jméno, případně název společnosti, telefon a adresu. Jako specifický symbol prosíme uveďte: 1111.

Dále prosíme vyplňte dvakrát darovací smlouvu a obě podepsané vyhotovení odešlete na adresu:

Mladí konzervativci, z. s.
Zborovská 542/42
150 00 Praha 5

Garantujeme Vám, že jednu kopii Vám zašleme potvrzenou zpět, a Vy si tak následně budete moci odečíst dar ze základu daně při podání svého daňového přiznání.

Druhý stejnopis musí být uložen v účetnictví MK. V případě jakýchkoliv nejasností či dotazů ohledně darů nás prosím neváhejte kontaktovat.

Děkujeme Vám za přízeň. O způsobu využití finančních prostředků získaných z darů Vás budeme informovat.